Na Ostrowiu 1, Gdańsk, Polska
Tomasz Namsolleck
Tomasz Namsolleck
Prezes zarządu

Tomasz posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży stoczniowej jako kierownik działu budowy kadłubów, pracrurarskich oraz przebudów statków i konstrukcji pływających.Kierował zespołami planowania i przygotowania technologiioraz realizacji różnorodnych projektów stoczniowych. Z pasją obserwuje nowe rozwiązania technologiczne dla budownictwa morskiego które można…

Waldemar Karwat
Waldemar Karwat
Kierownik projektu

Od 30 lat buduje, przebudowuje i remontuje obiekty pływające. Specjalista w branży stalowej.

Rafał Kukliński
Rafał Kukliński
Kierownik produkcji

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako Spawacz, następnie jako Mistrz Produkcji. Ukończył szkolenie pozwalające objęcie stanowiska Koordynatora produkcji prac stalowych.

Natalia Banaś
Natalia Banaś
Technolog

Absolwentka Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Obecnie wykonuje zadania technologa przygotowania produkcji. Natalia doświadczenie w stoczni zbiera już od kilku lat. Zajmuje się przygotowaniem dokumentacji i materiałów dla budowy kadłubów oraz prowadzeniem dokumentacji zdawczej.

Kacper Chmara
Kacper Chmara
Technolog

Inżynier Budowy Okrętów i Jachtów, ukończył Politechnikę Gdańską. Doświadczenie zdobył przy wielu projektach w grupie stoczni Remontowa w Gdańsku. Jako technolog zajmuje się opracowaniem dokumentacji technologicznej, przygotowaniem materiałów, nadzorem nad dokumentacją konstrukcyjną. Bierze czynny udział w procesach budowy statku od…

Sandra Pastwa
Sandra Pastwa
Technolog

Inżynier Budowy Okrętów i Jachtów po Politechnice Gdańskiej. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w budowie statków ijachtów. Zajmuje się zakupami i przygotowaniem materiałów dla realizowanych projektów przebudów i budowy nietypowych konstrukcji.

Monika Olszewska
Monika Olszewska
Kierownik działu administracji i rozliczeń

Osoba nadzorująca nasze sprawy finansowe, monitorująca płatności, zapewniająca  właściwy przepływ dokumentów księgowych, a także aktywnie współpracująca  ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa.

Aleksandra Karwowska
Aleksandra Karwowska
Specjalista ds. administracji biurowych

Ukończyła Studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe ze specjalizacją Projekty w Środowisku Międzykulturowym. W naszym biurze jest drugim żeńskim faktorem, zajmuje się obsługą biura, raportami i wynagrodzeniami. To ona przywita Was od wejścia do naszej firmy.