Na Ostrowiu 1, Gdańsk, Polska

Witamy!

Nasza firma powstała z pasji do statków. Zdobyte doświadczenie oraz wykwalifikowana załoga są naszym atutem. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, dbając o wysoką jakość prac i zadowolenie Klientów

Tomasz Namsolleck, Prezes Zarządu

Kim jesteśmy?

STAL-REM to zgrany zespół specjalistów, oferujący:

  • wykonanie i montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych;
  • budowę i dostawę bloków i całych kadłubów statków;
  • wykonanie i montaż systemów okrętowych
  • remonty kadłubów statków i obiektów pływających;
  • budowę i dostawę w pełni wyposażonych małych statków.

Realizujemy zadania jako partner proponujący kompleksową dostawę łącznie z zakupami materiałów, wykorzystując własne zasoby oraz korzystając z usług sprawdzonych i kwalifikowanych dostawców -w zakresie opracowania dokumentacji roboczej, obróbki wstępnej materiałów, montażu izolacji, malowania i cynkowania, dostawy i montażu mebli, montażu i uruchomienia maszyn i urządzeń okrętowych, obróbki skrawaniem oraz montażu urządzeń i instalacji elektrycznych.

Tomasz Namsolleck, Prezes Zarządu
0
Realizacji
0
Remonty
0
Przebudowy
0
Wybudowanych Okrętów

Historia

Spółka STAL-REM została utworzona w 1993r przez grupę stoczniowców, w odpowiedzi na dynamicznie rosnące potrzeby rynku w tej części Europy. Na początku były to prace przy remontach statków, które to licznie realizowano w polskich stoczniach. Pod koniec 20 wieku, w wyniku transformacji gospodarczych, kiedy to duże polskie stocznie budujące statki nie nadążały za zmianami i upadały, nasza spółka rozpoczęła budowy małych kadłubów statków dla zagranicznych odbiorców. Pomyślnie zrealizowane projekty i zadowolenie Klientów przyczyniło się do rozwoju naszej specjalności jaką została budowa małych i średnich kadłubów dla znaczących partnerów z Holandii, Dani i Norwegii.

Od samego początku spółka współpracowała z Gdańskimi Stoczniami, na potrzeby których to wykonywała sekcje i bloki kadłubów oraz przebudowy statków. Z biegiem lat STAL-REM zdobył pozycję strategicznego wykonawcy w grupie REMONTOWA HOLDING.

Mając na uwadze potrzebę ciągłego rozwoju, podjęliśmy się budowy i dostawy kompletnie wyposażonych małych statków, których to realizację potwierdziły pozytywne próby i odbiory Klienta.

Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowana załoga, zaangażowanie wielu naszych specjalistów, łańcuch sprawdzonych dostawców umożliwiły spółce podejmowania się coraz to bardziej złożonych projektów. Będąc członkiem grupy REMONTOWA HOLDING, mamy najwyższej jakości wsparcie techniczne oraz dostęp do zasobów i wyposażenia największej polskiej grupy stoczniowej. Dzięki temu realizujemy różnorodne zadania – od prefabrykacji i montażu konstrukcji na przebudowywanych statkach, przez remonty po dostawę gotowych małych i średnich jednostek  pływających.

Tomasz Namsolleck, Prezes Zarządu

Nasza Załoga

Tomasz Namsolleck
Tomasz Namsolleck
Prezes zarządu

Tomasz posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży stoczniowej jako kierownik działu budowy kadłubów, pracrurarskich oraz przebudów statków i konstrukcji pływających.Kierował zespołami planowania i przygotowania technologiioraz realizacji różnorodnych projektów stoczniowych. Z pasją obserwuje nowe rozwiązania technologiczne dla budownictwa morskiego które można…

Waldemar Karwat
Waldemar Karwat
Kierownik projektu

Od 30 lat buduje, przebudowuje i remontuje obiekty pływające. Specjalista w branży stalowej.

Rafał Kukliński
Rafał Kukliński
Kierownik produkcji

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako Spawacz, następnie jako Mistrz Produkcji. Ukończył szkolenie pozwalające objęcie stanowiska Koordynatora produkcji prac stalowych.

Zobacz jak wygląda nasza praca